داروخانه کانادایی در یک برنامه آزمایشی بلاکچین شاهدانه را ردیابی می‌کند

براساس گزارش خبرگزاری بلومبرگ در روز ۱۷ ژوئن، فروشگاه‌های زنجیره‌ای داروسازی کانادایی (Drug Mart)، برای راه‌اندازی یک برنامه آزمایشی بلاکچین برای ردیابی زنجیره تامین شاهدانه با شرکت بلاکچین TruTrace Technologies Inc همکاری کرده است.

براساس این گزارش، از این سیستم ردیابی مبتنی بر فناوری بلاک چین برای شناسایی و پیگیری شاهدانه پزشکی با داده‌های مربوط به منبع نژادی و ژنتیک استفاده خواهد شد.

این داده‌ها به پزشکان امکان می‌دهد تا نسخه‌های موثرتر و همچنین اطلاعات قویتری برای آزمایش‌های بالینی شاهدانه ارایه دهند.

Ken Weisbrod مدیر اجرایی این داروسازی زنجیره ای، در مورد این که چگونه این سطح جدید اختصاصی می‌تواند به آنها کمک کند، اظهار نظر کرد و گفت:

” این محصول شرایط خاص، نژادی و ژنتیکی این بخش شیمی را دارد و بیمار من به طور مداوم بر روی این دارو قرار دارد و نتایج خوبی به دست آورده‌است. پس می‌توانیم این داده‌های سه گانه را شروع کنیم و این جهش بزرگی برای این صنعت است.”

مطالب مشابه :

همکاری موسسه استانداردهای بریتانیا با استارتاپ بلاک چین برای شفافیت زنجیره تامین

همکاری IBM با شرکت ADNOC برای راه اندازی سیستم زنجیره تامین بلاکچین

خرده‌فروش غذایی امریکایی از پلتفرم اعتباری بلاک چین IBM برای ردیابی غذایی استفاده می‌کند

Weisbrod می‌گوید که انگیزه پشت این سیستم پیگیری این است که نگرانی‌های بیماران و پزشکان را به طور یک‌سان کاهش می دهد و این مساله بیشتر شبیه طب سنتی است.

Robert Galarza مدیر عامل شرکت، در اظهار نظر درباره انگیزه‌های TruTrace اظهار داشت که امیدوار است همکاری اخیر این شرکت با Shoppers Drug Mart و همینطور با داروسازی های زنجیره‌ ای امریکایی CVS و Walgreens که قبلا ً محصولات شاهدانه را به فروش می‌رساندند، هماهنگ باشد.

همان گونه که قبلا گزارش داده شده ‌بود، شرکت اینترنت اشیا و تامین کننده امنیت خودرو CyberCar در کلرادو با شرکت نرم‌افزاری زنجیره تامین شاهدانه Webjoint در سال ۲۰۱۷ همکاری کرد تا از سیستم ردیابی خودرو مبتنی بر بلاک چین برای انتقال و تحویل شاهدانه استفاده کند.

براساس این گزارش، این سیستم بلاکچین، رانندگان و وسایل نقلیه را به طور خودکار ردیابی خواهد کرد. مدیر عامل Webjoint ، آقای Chris Dell’Olio، در مورد این که چگونه ردیابی راننده در CyberCar به کارش کمک می‌کند، اظهار نظر کرد و گفت:

” گزارش انطباق همواره بزرگ‌ترین مانع برای صنعت شاهدانه بوده‌است. با CyberCar که در راه‌ حل ما تعبیه شده‌اند، ما قادر به خودکار کردن کامل الزامات گزارش دهی شهری و دولتی هستیم.”

 

منبع : Cointelegraph

کانال تلگرام crypto tech

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار