۷۰ درصد از سرمایه‌گذاران آمریکایی ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۲۱ وارد بازار شده‌اند

داده‌های به دست آمده جدید حاکی از آن است که حجم سرمایه‌گذاری ۴۶ درصد سرمایه گذاران آمریکایی ارزهای دیجیتال، کمتر از ۱,۰۰۰ دلار است و ۲۵ درصد آنان بین ۱,۰۰۰ تا ۱۰,۰۰۰ دلار در ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری کرده‌اند.

به گزارش کوین تلگراف، این نظرسنجی جدید مشخص کرد که اکثریت قریب به اتفاق صاحبان ارزهای دیجیتال در ایالات متحده آمریکا اولین سرمایه گذاری خود را در سال گذشته انجام داده‌اند.

همچنین بخوانید: سرمایه‌گذاری بلندمدت در ارزهای دیجیتال؛چگونه راحت‌تر هودل کنید؟

حدود ۷۰ درصد از دارندگان آمریکایی ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری در ارزهایی مانند بیت کوین را از سال ۲۰۲۱ آغاز کردند.

این نظرسنجی که در اواسط دسامبر ۲۰۲۱ (آ‌‌ذر ۱۴۰۰) از بین حدود ۳۱۰۰ آمریکایی بزرگ‌سال، برای سنجش دانش آنان درباره ارزهای دیجیتال صورت گرفت، نشان داد که ۶۸ درصد از پاسخ دهندگان در سال گذشته برای اولین بار با ارزهای دیجیتال مواجه شده‌اند. در حالی که ۲۱ درصد از آنان از ۲ سال پیش سرمایه‌گذاری در این حوزه را آغاز کرده‌اند. ۱۲ درصد از پاسخ دهندگان اولین سرمایه گذاری خود را در حوزه ارزهای دیجیتال در ۴ سال گذشته و اولین سرمایه‌گذاری ۹ درصد باقی‌مانده این افراد نیز بیش از ۴ سال قبل بوده است.

۷۰ درصد از سرمایه‌گذاران آمریکایی ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۲۱ وارد بازار شده‌اندزمان ورود سرمایه‌گذاران خُرد آمریکایی به بازار ارزهای دیجیتال

یافته‌های این نظرسنجی نشان داد که پاسخ‌دهندگان سرمایه‌گذاری زیادی روی ارزهای دیجیتال انجام نداده‌اند. ۴۶ درصد از شرکت کنندگان گزارش داده‌اند که ۱,۰۰۰ دلار یا کمتر در ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کرده اند. یک چهارم این افراد نیز بین ۱,۰۰۰ تا ۱۰,۰۰۰ دلار از سرمایه خود را به این بازار اختصاص داده‌اند. این مطالعه همچنین نشان داد که هنوز شک و تردیدهای زیادی در مورد صنعت ارزهای دیجیتال در اذهان مردم وجود دارد، به طوری که ۴۲ درصد از پاسخ‌دهندگان احساس می‌کنند که سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال بسیار خطرناک است. ۳۴ درصد از آنان نگران نبود مقررات کافی در این بازار بوده و ۲۴ درصد از پاسخ دهندگان خاطرنشان ساختند که سرمایه کافی برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال ندارند.

در این باره بیشتر بخوانید

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار