صرافی اوکی‌اکسچنج به جمع شرکت‌های دانش‌بنیان کشور پیوست

صرافی اوکی‌اکسچنج به جمع شرکت‌های دانش‌بنیان کشور پیوست - ارزدیجیتال آگهگان رسانه‌ای

این روزها علم و تکنولوژی با سرعت پیش می‌رود و اگر با آن همگام نشویم، از دنیا عقب خواهیم ماند! یکی از مهم‌ترین دستاوردهای پیشرفت جهان امروز در حوزه فناوری، سیستم‌های ارزی و ارزهای دیجیتال است. با وجود این دستاورد و به وجود آمدن دنیای کریپتو کارنسی بر بستر بلاکچین، افراد زیادی به سمت این فناوری و استفاده از آن رو آوردند.

مهندسان و جوانان مبتکر ایرانی همگام با ایجاد این فناوری جهانی و پیشرفت آن، بسترهای امنی را برای معاملات ارز دیجیتال راه‌اندازی کرده‌اند که به‌عنوان صرافی ارز دیجیتال فعالیت می‌کنند. با وجود این صرافی‌ها، تمام مردم ایران می‌توانند به‌راحتی معاملات ارزهای دیجیتال و خریدوفروش آنها را انجام دهند.

به گزارش روابط عمومی اوکی‌اکسچنج، شرکت «آماتیس داده‌پرداز مهر ایرانیان» به‌عنوان مالک برند یکی از صرافی‌های ارز دیجیتال قدیمی و معتبر کشور با نام «اوکی‌اکسچنج» به جمع شرکت‌های دانش‌بنیان کشور پیوست.

بهزاد اسکندری، مدیر اجرایی شرکت آماتیس داده‌پرداز مهر ایرانیان، در جشن چهارسالگی اوکی‌اکسچنج با بیش از نیم میلیون کاربر فعال به کاربران این شرکت اطلاع داد که با وجود استفاده از نوآوری‌های جدید و استفاده از فناوری‌های روز در این مجموعه، از این به بعد اوکی‌اکسچنج به‌صورت رسمی با هویت یک شرکت دانش‌بنیان فعالیت‌های خودش را ادامه می‌دهد.

افزودن صندوق بیمه دارایی کاربران به اوکی‌اکسچنج

اسکندری در جشن سالگرد اوکی‌اکسچنج اعلام کرد که از این‌ پس بخشی از درآمدهای مجموعه اوکی‌اکسچنج به صندوق بیمه که برای حوادث و موارد غیر قابل‌ پیش‌بینی در نظر گرفته‌ شده، اختصاص‌ یافته و ماهانه به آن واریز می‌شود. با وجود صندوق بیمه دارایی کاربران، یک پشتیبان امن برای سرمایه کاربران در شرایطی که پیش‌بینی خاصی برای آن انجام‌ نشده، وجود دارد و از دارایی کاربران محافظت خواهد شد. این صندوق دو ماه است که راه‌اندازی شده و موجودی آن معادل کیف پول گرم خواهد بود.

در پایان، مدیرعامل این شرکت از زحمات تیم فنی و پشتیبانی شرکت «آماتیس داده‌پرداز مهر ایرانیان» تشکر کرد و خبری درباره اجرایی‌شدن استانداردهای امنیتی افتا داد. مطابق این استانداردها به‌زودی گواهی امنیت فضای تبادل اطلاعات از طرف سازمان ریاست‌جمهوری توسط این سازمان دریافت خواهد شد.

اطلس ارزدیجیتال

موردی یافت نشد.

Insert

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار