عملکرد عالی توکن های دیفای و متاورس علیرغم افت قیمت بیت کوین

دیفای 0 3 اشتراک

در حالی که ارزهایی مثل بیت کوین و اتریوم در طول 7 روز گذشته حدود 10 درصد افت قیمت داشته اند، ارزهای دیفای(DeFi) بهتر از دو ارز برتر بازار عمل کرده اند. تعدادی از ارزهای بازی، توکن های دیفای و ارزهای متاورس مثلgala، (CRO)crypto.com coin، wax kadena، wonderland و avalanche در 24 ساعت گذشته حتی رشد دو رقمی داشته اند.

افزایش دارایی های قفل شده در دیفای

در حالی که بیت کوین در سطح 60000 دلار نوسان دارد، برخی ارزها دستاوردهای مناسبی داشته اند. داده های defillama.com نشان می دهد که در تاریخ 9 نوامبر(18 آبان) ارزش کل دارایی های قفل شده در پروتکل های دیفای به 275 میلیارد دلار رسیده و امروز با 6.45 درصد کاهش به 257 میلیارد دلار رسیده است. بالاترین میزان دارایی های قفل شده متعلق به پروتکل کرو(Curve) است که با 20.63 میلیارد دلار حدود 8 درصد از کل دارایی های قفل شده را تشکیل می دهد.

دارایی قفل شده

بعد از کرو به ترتیب میکردائو (با 18.16 میلیارد دلار)، آوه(با 15.59 میلیارد دلار) و کانوکس فایننس(با 15.34 میلیارد دلار) در رتبه های بعدی قرار دارند. سه بلاک چینی که بیشترین دارایی های قفل شده دیفای در آنها قرار  دارند به ترتیب عبارتند از اتریوم، بایننس اسمارت چین(BSC) و سولانا.

7 توکنی که در 2 ساعت رشد 2 رقمی داشته اند

برترین توکن برنده در 24 ساعت گذشته، توکن بازی گالا(GALA) بود که تا 110.4 درصد رشد را تجربه کرد. ارز CRO با 28.5 درصد افزایش، WAXP با 16.7 درصد افزایش،  KDA با 16 درصد افزایش،  TIME با 14.8 درصد افزایش، AVAX با 14.3 درصد افزایش و CRV با 10 درصد افزایش در رتبه های بعدی قرار دارند. این 7 ارز در روز گذشته توانستند رشد 2 رقمی داشته باشند.

متاورس منبع news.bitcoin.com 0 3 اشتراک

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار