کوین بیس پرو کاردانو را به لیست خود اضافه می کند

کاردانو 0 4 اشتراک

صرافی کوین بیس پرو روز سه شنبه اعلام کرد که پس از عرضه کافی کاردانو در این پلتفرم، پشتیبانی از این ارز را در روز پنجشنبه هفته جاری آغاز می کند.

در صورت تحقق شرایط نقدینگی، معاملات کاردانو در تاریخ 18 مارس در ساعت 16:00 به وقت جهانی ( 19:30 به وقت تهران) یا بعد از این ساعت آغاز خواهند شد.

کوین بیس پرو فقط از برداشت ها به آدرس های هارد فورک غیر متمرکز شِلی شبکه کاردانو پشتیبانی خواهد کرد. این صرافی افزود، پشتیبانی از آدرس هایی که از نسخه قبلی (بایرون- Byron) استفاده می کنند، به زودی فعال خواهد شد.

کاردانو، رقیب اتریوم، در ماه فوریه 274 درصد افزایش قیمت داشت. این ارز به لحاظ ارزش بازار (حدود 39.5 میلیارد دلار) از بیت کوین کش، ریپل و لایت کوین پیشی گرفته و هم اکنون در رده سوم جدول ارزهای رمزنگاری قرار دارد.

کاردانو همچنین اخیرا به پایانه های بلومبرگ اضافه شد و از این طریق تعداد زیادی از معامله گران حرفه ای به این ارز دسترسی پیدا کردند. قیمت کاردانو در 24 ساعت گذشته 20.09 درصد رشد داشته و از سطح 1.02 به 1.24 دلار رسیده است. 

منبع coindesk 0 4 اشتراک

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار