یک تریدر دیفای بیش از 20 میلیون دلار توکن 1INCH از طریق ایردراپ دریافت کرد

یک کاربر دیفای اکنون 11 درصد از کل توکن 1INCH عرضه شده را پس از توزیع این توکن در صرافی در اختیار دارد.

در روز کریسمس، صرافی متمرکز 1inch توکن خود را منتشر کرد. به عنوان بخشی از این برنامه، این پلتفرم 90 میلیون از توکن های 1INCH را به صورت ایردراپ بین کاربرانی واجد شرایطی که قبلا در این صرافی معامله و ترید انجام داده بودند، توزیع کرد.

بر اساس داده های ارائه شده توسط Dune که یک شرکت تحلیل زنجیره است، بیشترین مقدار توکن دریافتی 9749686.033 بود که برابر 27.5 میلیون دلار ارزش داشت. بالاترین مقدار قیمت ثبت شده برای این توکن 2.8 دلار بوده است.

بررسی های آدرسی که بیشترین مقدار را دریافت کرده نشان دهنده فعالیت قابل توجه این حساب از نظر تعداد تراکنش و سپرده گذاری است. این آدرس در پلتفرم های مربوط به بازار ساز خودکار(AMM) مثل یونی سواپ و سوشی سواپ نیز فعال بوده است.

در کل بیش از 552000 آدرس واجد شرایط جهت دریافت رایگان توکن 1INCH وجود دارند. میانگین توکن های دریافتی در این آدرس ها برابر 1692 توکن بود و حداقل مقدار دریافتی در آدرس های واجد شرایط 600 توکن بود.

برای واجد شرایط بودن جهت شرکت در این ایردراپ، یک تریدر باید قبل از 15 سپتامبر تراکنشی را در این پلتفرم انجام داده باشد. کاربرانی که در مجموع 4 معامله انجام داده باشند یا ارزش مجموع معاملات ثبت شده آنها در این پلتفرم تا قبل از 24 دسامبر حداقل 20 دلار باشد، واجد شرایط دریافت توکن به صورت رایگان هستند.

قیمت 1INCH تنها در 24 ساعت با 16 درصد افزایش همراه بود و به 2.8 دلار رسید. اما پس از آن کاهش یافت و در حال حاضر به 1.88 دلار رسیده است. 

رسیدن قیمت بیت کوین به بالاترین سطح تاریخی

امروز بیت کوین توانست بالاترین سطح قیمت تاریخ خود را افزایش دهد و به 25000 دلار برسد. در حال حاضر این بالاترین سطح قیمتی بوده که بیت کوین توانسته ثبت کند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار